Domácí kino / Hi-FI

Domácí kina celebrit aneb Odkud se rád koukal Michael Jackson…

Před nějakou dobou jsme na Fullstars psali o domácích kinech, které ukazují na – jemně řečeno – výstřední vkus jejich majitelů. V článku Domácí kina, která doma (naštěstí) nikdy mít nebudete a Koncepty domácího kina: vize šílených fimových fanoušků se můžete podívat na domácí kino ve stylu netopýří jeskyně nebo pirátského doupěte. Pokud vás zajímá, „z jakého gauče“ se na svoje oblíbené filmy díval Michael Jackson nebo kde si Lance Armstrong prohlíží strhující finiše Tour de France, odpověď najdete v dnešním přehledu domácích kin světových celebrit.

 

Michael Jackson

Zesnulý král popu vybudoval svůj slavný ranč Neverland jako výstřední pohádkové místo. Celý pozemek byl protkán reproduktory, aby návštěvníci mohli poslouchat Michaelovy oblíbené kousky – jeho vlastní hudbu nebo třeba melodie z Disneyho filmů – zatímco si prohlíželi jeho soukromou zoologickou zahradu nebo zábavní park. Ačkoli některé jeho záliby a libůstky byly poměrně výstřední, domácí kino na Neverlandu vypadalo docela uměřeně. Michael prý nejraději sedával v tom křesle hned vpravo od ovládacího pultu…

 

Kanye West

Zpěvák, herec, producent a držitel celkem 18 ocenění Grammy (celkem slušná úroda na člověka, kterému je 35 let) je zároveň majitelem sítě rychlého občerstvení značky KW Foods LLC, spoluautorem kolekce bot značky Louis Vuitton či zakladatelem nadace Donda Foundation. Kanye West toho má určitě někdy až nad hlavu. Rád si potom odfrkne ve svém skoro až překvapivě nenápadném, avšak o to útulnějším domácím kině se sníženým stropem. 

 

Lance Armstrong

Od fenomenálního cyklisty bychom nějaké fantastické kreace ani nečekali a koncept jeho domácího kina je podobný jako on sám – výkonný, konzervativní a lehce nudný. Když Lance sleze z horského kola nebo ultratriatlonu, kterému se dnes věnuje a je unavený z neustálých dohadů o tom, jestli v kariéře dopoval, nebo ne, může se spolu se svými pěti dětmi rozvalit na této soustavě gaučů a relaxovat.

 

Eddie Murphy

Známý komik si před lety pořídil luxusní sídlo s názvem Bubble Hill, které má celkem 32 pokojů. Asi se mu tam přestalo líbit, protože jej před pěti lety nabídl k prodeji za 30 miliónů dolarů. Realitní krize ale dopadla i na tyto superluxusní stavby, takže Eddiemu poněkud zamrzl úsměv na rtech – dnes už klesla cena na polovinu a dům s vlastní bowlingovou drahou a třinácti koupelnami dosud nenašel kupce. Snad si alespoň občas udělá radost ve svém domácím kině při sledování některého dílu ze série policajtů z Beverly Hills.

 

 

Britney Spears

Zdá se, že uvadající kariéra této blonďaté popové princezny opět nabrala vzestupný směr. Loňské album Femme Fatale označili diváci MTV za nejlepší album roku a pochválili jej dokonce i v legendárním časopisu Rolling Stone. Tato věčná dorostenka, která se proslavila také nepříliš dobrým vkusem, co se týče partnerů, má ovšem ve své rezidenci Chateau Sueňos v kalifornském Calabasas poměrně konzervativně pojaté kino…

 

 

Pete Sampras

Když už v kariéře vyhrajete 14 tenisových grandslamových titulů, určitě si můžete dopřát bydlení, na jaké si jenom pomyslíte. Pete je z nějakého důvodu zatížený na krby – doma jich má v různých místnostech celkem deset. Jeho domácí kino se o prostor dělí zároveň s knihovnou; obrazovka se vysouvá ze stropu. Pokud se v krbu příliš zatopí, může se celá rodina osvěžit na čerstvém vzduchu při sledování filmů ve venkovním kině. Jediná věc, kterou asi v haciendě u Samprasů nenajdete, je antukový kurt – ačkoliv vyhrál všechno, co se dalo, na tomto povrchu se mu nikdy nedařilo a titul z pařížského turnaje mu ve sbírce Grand Slamů chybí. 

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS