Domácí kino / Hi-FI

Loewe Connect ID: personalizovaná televize

Loewe Connect ID je vlajkovou lodí novinek pro tento rok od společnosti, jejíž výrobky jsou synonymem dokonalého designu spojeného s nejpokročilejšími technologiemi.
 
 
Nový Connect ID není jen tak nějaká obyčejná televize, která akorát dobře hraje a vypadá. Prostřednictvím Connect ID se připojíte k vaší domácí knihovně hudby či internetovému rádiu, přečtete si noviny na internetu či se podíváte  na nějaký ten podcast nebo film.
 
 
 
 
 
 
Connect ID se vyrábí ve třech úhlopříčkách 32, 40 a 46 palců. Je možné si dokoupit 500GB HDD pro nahrávání z televize nebo ukládání souborů. kontrastní poměr má hodnotu 6.000:1 / 6.000.000:1 a odezva obrazu je 5ms při 200Hz. Sledovat ji můžete přes aktivní 3D brýle a ovládat lze samozřejmě iPadem.
 
Kombinace hlavních reproduktorů je doplněna o subwoofer, který inženýři z Loewe natěsnali do spodního pásu pod obrazovkou, podobně jakou staršího produktu Soundprojector (psali jsme v tomto článku).
 
Označení ID je zkratkou pro slova Individual Design. Svoji Loewe si totiž můžete obléct do pěti různých šasi: Masterful, Elegant, Contemporary, Expressive, Flamboyant.
 
 Nakonec taková třešnička na dortu. Chcete-li vědět, jak se bude ID vyjímat právě ve vašem prostoru, je pro vás přichystaná aplikace Loewe My ID. Stáhněte ji do iPhonu, vytiskněte obrázek a přilepte si ho na zeď, kam budete chtít televizi umístit. Skrz aplikaci jí pak uvidíte přímo před vámi na stěně.
 
 
< >
Loewe_ID_Flamboyant
Loewe ID
Loewe ID_masterful
Loewe ID_elegant
Loewe ID_contemporary
Loewe ID_expressive
Loewe_ID_Flamboyant

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS