Domácí kino / Reference

Multiroom systém Podvinný Mlýn

Elegantně ukryté domácí kino v nábytkové stěně, která slouží také jako schodiště do prvního patra – aneb interiérový design pod taktovkou Radky Zedníkové a Hany Štěpkové z architektonického týmu OOOOX.

Byt je dělen do několika zón pro poslech hudby a internetového rádia skrze SONOS systém. Ve většině případů jsou použity stěnové nebo stropní vestavné reproduktory (ložnice, koupelna). Pro pracovnu byly přímo na Sonos připojeny reproduktory Xavian XN 125 (milé překvapení – Sonos hraje s tímto párem opravdu velmi dobře i přesto, že se jedná o streamovanou hudbu).

V obývacím pokoji architektka ve spolupráci s Fullstars zakomponovala veškerou technologii do nábytkové stěny. Truhlářský výrobek je nekompromisní – znásobené konstrukce zaručují čistý projev bez parazitních rezonancí. Reproduktory, server a další přístroje, na které není třeba mít výhled, jsou zakryty za prozvučnou tkaninou. Efektové reproduktory jsou atypicky ve stropě s naklopenými výškovými měniči. V blízkosti obývacího pokoje je ozvučena také terasa reproduktory Bose.

O tomto projektu na idnes.cz

Více fotek na OOOOX… 

 

Použité vybavení:

 

Obývací pokoj / terasa:

LED Samsung

Denon AVR2310

XAVIAN Mia II

XAVIAN Scena

XAVIAN Basso

B&W CCM 616

BOSE 251 SE

 

Ložnice / koupelna:

Led Samsung

B&W CWM 6260

2x Sonos ZP120

B&W CCM 616

 

Pracovna:

XAVIAN XN 125

Sonos ZP 120

< >
Multiroom systém
Domácí kino ukryté v nábytkové stěně
Podvinný Mlýn koupelna

Další reference

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS