Hudba

Presto Classical – výrazné slevy na nahrávky roku 2011

Prestižní britský časopis Gramophone vyhlašuje každý rok ceny v jednotlivých „vážně hudebních“ kategoriích. Jestliže si chcete doplnit svoji fonotéku nebo dát někomu pěkné CD, určitě neuděláte chybu, pokud si vítězné nahrávky pořídíte. Právě sem směřuje speciální nabídka Presto Classical. Všechny nahrávky oceněné letos jako nejlepší – tedy na nahrávku roku, „editor´s choice“ a vítěze dalších čtrnácti kategorií – teď nabízejí se slevou, která bude trvat až do 28. 12.

Na této stránce je máte všechny pěkně pohromadě. Když srovnáme ceny z Presta s cenami na Amazonu, skutečně zjišťujeme, že je to dost výhodná nabídka. Nahrávka roku 2011 – Dvořákův smyčcový kvartet 12 a 13 v podání českého Pavel Haas Quartet – sice vychází na Amazonu i na Prestu na shodných 15 dolarů, ale za ostatní vítěze jednotlivých kategorií už ušetříte v průměru tři až pět dolarů na jednom CD. A třeba album Verismo Arias našeho oblíbeného Jonase Kauffmana stojí na Prestu 9,72 dolarů, zatímco na Amazonu je za 15,01 $.

Presto Classical má také speciální nabídku na všechno od Supraphonu, slevy dosahují až 40%. Srovnali jsme, jak cenově vyjde například speciální edice nahrávek Václava Talicha. Supraphon nabízí jednotlivá CD ke stažení (ve formátu FLAC) za 199 Kč,  Presto je má za 10,33$, tedy nějakých 190 Kč (plus poštovné), Amazon okolo 15 $ nabízí CD, za 9 $ nabízí ke stažení MP3 (asi o dolar více než Supraphon). Shrnutí celé této matematiky – pokud chcete nakupovat nějakou vážnou hudbu, podívejte se na nabídku od Presto Classical, můžete dost ušetřit.

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS