Film

Rocky na 6 DVD. Boxerská sága komplet

V době, kdy Sylvester Stallone ještě při mlácení do boxerského pytle nepotřeboval prášky na prostatu, my si mohli filmy o boxeru Rocky Balboa pouštět leda na VHS s jednohlasým dabingem. Příběhy o outsiderech, kteří šplhají až na vrchol, braly za srdce jak diváky na druhé straně Atlantiku, tak i u nás, za železnou oponou (vzpomeňme na seriál Dlouhá míle a životní výkon Svatopluka Skopala).

Tento měsíc vychází krabice s šesti DVD, která obsahuje všech pět filmů z řad Rocky I – VI, plus navrch film Rocky Balboa z roku 2006, kdy se stárnoucí Sly opět vrací do ringu. Tenhle devítihodinový maraton vás odrovná jako zápas s Mikem Tysonem. Celá řada měla sice sestupnou tendenci, ale Rocky I nastavil laťku dost vysoko – v roce 1976 měl deset nominací na Oscara, z nichž proměnil tři – za nejlepší film, režii a střih.

[koupit_link]

Pokud po shlédnutí této nálože vyrážíte okamžitě do tělocvičny, přibalte si na cestu tohle, výběr nejlepší hudby z celé série. Koupit si to můžete tady.

P.S. Ostatně, víte, že jedním z legendárních jednohlasých dabérů z doby před revolucí byl třeba Ondřej Hejma (tady jeho vynikající Smrtonosná zbraň) a Ondřej Neff (tady září v Indiana Jones a chrám zkázy)?

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS