Hudba

Tři skvělé koncertní záznamy na Blu Ray

Dnes pro vás máme vizuální a sluchový bonbónek pro vaše domácí kino. I když to u vás doma nevypadá zrovna takhle nebo takhle , zkuste si to užít s tím, co doma máte; rozhodně to bude znít líp, než když si to někde stáhnete.

 

Led Zeppelin – Songs Remains the Same


Jde o záznam koncertu z roku 1973 v New Yorku, tedy z období po všech řadovkách od I. do IV. a dva roky předPhysical Graffiti. Najdete tam všechny největší pecky a odrhovačky (v prodejně kytar na Špejcharu kdysi visel nápis „prosíme, abyste při zkoušení kytar nehráli Stairway to Heaven) v provedení 5.1 surround. Za v přepočtudvě stovky dostanete dva DVD Blu Ray disky a v balení najdete i tričko.

 

Diana Krall – Live in Rio


Kanadská zpěvačka a pianistka (ve filmu South Park se Kanada oficiálně omlouvá Spojeným státům za Briana Adamse a Celine Dion, což v tomhle případě rozhodně nehrozí). Na koncertě v Riu hrála kromě klasických standardů také několik místních bossa nov (Corcovado nebo Girl from Ipanema).

Dave Matthews and Tim Reynolds: Live at Radio City Music Hall


Dave Matthews Band je skvělá americká stadiónová kapela, která si v současnosti dává pauzu. Dave Matthews mezitím sem tam objíždí menší sály se spoluhráčem z DMB Timem Reynoldsem a hrají jako akustické duo. Možná si pořiďte něco od DMB, jemnější verze dvanácti jejich písní si pak na tomhle disku vychutnáte víc – je to jako Simon s Garfunkelem, ale modernější. 70 000 prodaných kopií za první týden po vydání.

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS