Domácí kino

Domácí kina, která doma (naštěstí) nikdy mít nebudete

Zatímco obvykle píšeme o věcech, které si většinou může za cenu menších či větších obětí dovolit většina lidí, tento článek je trochu jiný. Většina lidí si takové kino, jaké jsme vybrali z přehledu stránek o designu DigsDigs.com, doma nepostaví – i když u některých designů ani není třeba litovat. Na druhou stranu – pokud podobnou investici máte v úmyslu, napište nám, my vám určitě dokážeme vymyslet ještě lepší koncept.

 

Typ 1 – Bílý dům

 

V tomto domácím kině si můžete představovat, že vedle vás sedí Hillary Clintonová a společně sledujete dopadení Usámy bin Ladina. Ideální prostor na sledování filmů jako je Den Nezávislosti nebo Armageddon a pokud si přikoupíte ještě řečnický pultík, můžete si po projekci střihnout ještě menší projev. I když jestli si můžete dovolit takovéhle kino, nejspíš vám nebude dělat problém pozvat si do publika rovnou i Bruce Willise.

 

 

 

Typ 2 – Star Trek

 

Útulnou místnost v modrých tónech dramaticky narušuje hi-tech schodiště a celé to působí jako trochu jako velín jaderné ponorky nebo kosmické lodi. Zrcadlo v pozadí by nejspíš odráželo pleš kapitána Pickarda, což by mohlo představovat určitý problém. Ostatně, když už je řeč o Star Treku – znáte tuto legendární bojovou scénu

 

 

Typ 3 – Rurální idyla

 

Tento koncept je ideální na vaši víkendovou chatu. Závěsy místo okna zakrývají cudně umístěný bar a když v takovém pohodlném ušáku strávíte celý víkend, hned se vám půjde v pondělí do kanceláře s veselou myslí.

 

 

Typ 4 – Twin Peaks

 

Místo sedaček nebo křesel pohodlné moderní pytle na válení. Ovšem raději se nedívejte za ten červený závěs. 

 

 

Typ 5 – Glamour

 

Místo domácího kina si můžete pořídit rovnou domácí divadlo. V takovémto prostoru můžete s klidem zakončit jakýkoli domácí večírek na karnevalové bázi, kde se servírují lanýže z pupíků malých chlapců. Ke sledování si kupte paruku a přídavnou pihu ve stylu Ludvíka XIV.

 

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS