Produkt

Woofer, kvůli kterému ztratíte hlavu

Koncept holandského designéra Sandera Muldera – jednoznačný vítěz zvířecí hi-fi paralympiády…

Bylo nebylo. Kdysi dávno sedával před starým gramofonem jeden roztomilý pes. Někdo šel kolem a tak se mu to zalíbilo, že ten motiv použil. Příběh ale pokračoval. Páníček tomu psovi říkal: “Nestrkej tu hlavu dovnitř, nebo o ni přijdeš.” Jenže pes neposlechl, a tak o ni přišel. Náhodou šel zase někdo kolem a tak se mu to zalíbilo, že ten motiv použil také.

 

Ten kolemjdoucí se jmenoval Sander Mulder a byl to holandský designér. Na památku toho psa stvořil reproduktory s názvem Woofer. Ba ne. Celé to bylo jinak. Mulderovi se prostě nelíbil koncept subwooferu, tedy nudné krabice, kterou si člověk strčí doprostřed pokoje. Pořád mu znělo v hlavě to slovo “woof”, což je anglicky “haf” a když pak na bleším trhu natrefil na hnusné umělohmotné okrasné psíky na zahradu, v hlavě se mu rozštěkalo.

 

Bezhlavý pes měří na výšku zhruba půl metru. Jeho dekapitovaný vršek je osazen reproduktory o výkonu 60 – 180 W RMS. Sám autor o svém konceptu mluví jako o “užitkovém kýči” – vezme se věc, která je sama o sobě ošklivá, přidá se k ní další funkce a vznikne z toho v podstatě stejně ošklivá věc jako před tím, až na to, že tuhle si prostě musíte koupit. Dvoučlenná psí smečka vás přijde na 900 dolarů, napsat si o ni můžete sem.

A ještě si k nim nechte přibalit tyhle nádherné hodiny na téma prehistorické videohry Pong.

 

 

< >
HD_7
HD_1
HD_2
HD_3
HD_4
HD_5
HD_6

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS