Audio

Arcadian Audio: 50 kg sklolaminátu s velkou dírou na konci

 

 

Trumpety od řecké firmy Arcadian Audio jsou opravdové hi-fi rohy hojnosti. Něco takového se vám do garsonky rozhodně nevejde.

 

Zakroucený tvar rohu v Řecku, kde sídlí designérské studio Arcadian Audio, určitě dobře znají. Chudák malý Zeus měl tatínka jménem Kronos, který měl zvláštní zálibu v požírání vlastních dětí – proto ho jeho matka tajně poslala na Krétu a aby neměl cestou hlad, nasypala mu do kozího rohu dobrůtky. Od té doby známe rčení “roh hojnosti”.

 

Takže zrovna v Řecku není tvar trumpety žádný designérský výstřelek. Trochu zvláštnější jsou ale rozměry a váha tohoto hi-fi kousku – 220 cm na výšku, 100 cm na šířku, 90 cm hloubka. Něco takového vám musí přivézt stěhováci, už jenom proto, že křehký skleněný materiál, ze kterého je tělo trumpety vyrobeno, je třeba pro transport pořádně zabalit. Výrobce také doporučuje, abyste při poslouchání hudby seděli od ústí zakroucené hadice alespoň tři metry – jednak si lépe vychutnáte zvuk a jednak vás pak neodnese vlny valící se z té obrovské rezonující díry.

 

Pokud vás zajímá cena, musíte si osobně napsat výrobci na adresu info@arcadianaudio.com. Za plně vybavenou sestavu o dvou kusech zaplatíte zhruba 24 000 Euro.

 

 

< >
horn_1
horn_2
horn_3
horn_4
horn_5
horn_6

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS