Hudba

Bruce Springsteen chystá nové album Wrecking Ball

„The Boss“ na pražský koncert 11. července přiveze i písně, které bude obsahovat jeho zbrusu nové album.

 

Nové album Bruce Springsteena Wrecking Ball s jedenácti novými skladbami vyjde 5. března. Produkce se ujal sám zpěvák společně s Ronem Aniellem a Jonem Landauem a podle všeho by mělo být ovlivněno tradičním rock ´n´rollem 70. let, irským folklorem a hiphopovými rytmy. Na albu by se měl podílet kytarista Rage Against The Machine, který sdílí Springsteenovy názory ohledně sociální politiky USA.

 

 

Bruce Springsteen proslul svými hity Born In The U.S.A., My Hometown nebo I´m On Fire a je zakladatelem moderního písničkařského proudu kombinujícího rock, folk, blues a country zvaného „heartrock“. Svým optimistickým hudebním projevem je často považován za někoho, kdo „oslavuje americký život“, nicméně to je klamný dojem. Pod dvojsmyslnými texty se naopak ukrývá kritika sociálního systému USA.

 

 

 

Koncertní tažení Bruce Springsteena a E Street Bandu odstartuje 13. května v Seville, před pražským publikem vystoupí 11. července v Synop Tip Aréně ve Vršovicích. Více o koncertu jsme psali v samostatném článku.

 

P. S. Nedá nám to, abychom si nepustili Springsteenovu píseň „My Hometown“ v podání jiného klasika. Dámy a pánové, Mr. Paul Bobek:

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS