Koncept

Koncepty domácího kina: vize šílených filmových fanoušků

V článku Domácí kina, která naštěstí nikdy mít nebudete jsme psali o konceptech domácích kin, které nám připadají sice trochu ujetá, ale ještě poměrně použitelná. Zato koncepty, které najdete v tomto článku, už představují dokonale ulítlý způsob, jak vyšinutí milionáři projevují lásku k jejich milovaným filmům. 

 

1. Netopýří jeskyně

Normální lidé si obvykle zařizují interiér domova tak, aby se v něm cítili jako lidé. Majitel tohoto domácího kina se evidentně rozhodl, že bude netopýr. Toto kino je určeno k promítání filmů o Batmanovi; a na nic jiného. Těžko říct, jestli si ve vedlejší místnosti staví nový žánrový interiér pro romantické komedie – pokud ano, rozhodně bychom ho rádi viděli. Jeskyně se nachází v jinak celkem normálně vyhlížející vilce u Melbourne, která je v současnosti na prodej za zhruba 5,5 miliónu USD. Pokud chcete prokázat, že jste opravdový, ale OPRAVDOVÝ fanoušek Batmana, kontaktujte makléře Iana Jacksona z realitní kanceláře Kay & Burton. 

 

 

2. Piráti z Floridy

Stejná záležitost jako u Batmana, tentokrát varianta Piráti z Karibiku. V tuto chvíli se staví v domě jedné rodiny z Palm Beach na Floridě, obrázky jsou zatím jenom počítačová vizualizace. Kino je stylově dokonalé, včetně pirátského vchodu s prodejnou vstupenek. Bude stát zhruba 2,5 miliónu USD. A pak že peníze nenosí štěstí!

 

 

3. Startrek

Startrek je evidentně oblíbený seriál designérů domácích kin, takže konceptů na toto téma jsme našli hned několik (viz galerie na konci tohoto článku). Nejhezčí z nich je ale ten, který vyhrál cenu Audio Advisors Award.

 

4. Hvězdné války

Další způsob, jak dát najevo fanouškovské komunitě, že pro oblíbenou sérii nejste pouze zapálen, ale že hoříte jako stoh sena. Stavení, ve kterém se toto domácí kino nachází, vypadá jako sice dost nevkusně zplácaný, ale pořád ještě jako celkem normální dům. Už vstupní hala ale napoví, jaký se manifestuje soukromá obsedantně kompulzivní porucha jeho majitele, a poté, co projdete vstupními dveřmi do kina, kde Žvejkal, Han Solo a robot R2-D2 trhají vstupenky, už je vám všechno jasné…

 

 

 

5. Domácí kino pro bohaté bezdomovce

Chcete mít pěkné domácí kino, ale nemáte kde bydlet? Nevadí. Pořiďte si pojízdný multimediální přívěs a zaparkujte si s ním, kde chcete…

 

 

< >
kina_bat_2
kino_bat
kina_bat_3
kina_bat_4
kina_pirate
kina_startrek
startrek_2
kina_starwars_5
kino_starwars_4
kina_starwars_3
kina_starwars_1
kina_mobile
kina_mobile_2
kina_mobile_3
kina_pirate_2
kina_pirate_3

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS