Hudba

Emeli Sandé: Our Version of Events


Skotská soulová zpěvačka Emeli Sandé patří doma v Anglii k nejsledovanějším interpretům těchto dnů. Její debutové album Our Version Of Events vychází právě v těchto dnech a už teď se o vydání mluví jako o události první části tohoto roku.

 

Zpěvačka má již za sebou úspěch v podobě ceny Brit Awards a spoustu zajímavých kolaborací s Leonou Lewis, Susan Boyle nebo Cherem Lloydem, jimž vypomohla se skládáním. Úspěch pilotního singlu Heaven, který se v britské hitparádě vyšplhal až těsně pod vrchol na druhé místo, je předzvěstí, že novinkové album bude ostře sledovanou události v Británii.

Vytříbený cit a skvělý odhad projevil rapper Professor Green, když Emeli nedávno angažoval jako hosta do písně Read All About It. Vemlouvavý refrén, který právě Emeli zpívá, z písně učinil skutečný hit, což ostatně potvrzuje i pohled do tuzemské Radio Top 100 hitparády. A nejen tam. Při výčtu úspěchů Emeli Sandé je nutné zmínit také fakt, že nový singl Daddy se stal nejstahovanější skladbou, kterou kdy portál iTunes v Anglii nabídl v rámci rubriky Singl týdne, kam dává každý týden zdarma k dispozici vybranou píseň.

 

 

Na rozdíl od konkurentek, které za zájem vděčí hlavně zvládnuté kampani na internetu, se Emeli Sandé nemusí obávat, že si při živém vystoupení uřízne ostudu, jako to nedávno potkalo Lanu Del Rey. Anglická hudební obec v ní vidí novou Adele, jako hosta na letošní turné si ji vybrala skupina Coldplay. Nicméně na rovinu si řekněme: kolik takových stoupajících hvězd již Anglie zažila a kolik se jich nakonec ve světě ujalo?

 

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS