Produkt

Unikátní dockovací stanice: zkomponoval Jean Michel Jarré

Francouzský mág elektronické hudby se vedle hry na laserovou harfu také věnuje své značce Jarre Technologies. Podívejte na jeho dockovací stanici, jejíž součástí je výbava, kterou na obvyklém audiosystému nenajdete: žebřík.

 

Jean Michel Jarre se vždy zajímal o propojování věcí. Jeho tvorba zahrnuje zvuk i obraz a jeho koncerty nejsou jen hudebním, ale také vizuálním zážitkem. Není divu, že člověk s takto otevřenou myslí zabrousil i do světa designu a technologií, ve kterém se rozhodně neztratil. Jeho značka Jarre Technologies je reakcí na potřebu, o které se Jarre vyjádřil takto: „V posledních letech se v hudbě objevuje mezera mezi vysoce kvalitními nákladnými hifi systémy určenými pro audiofily a mezi nepříliš kvalitními možnostmi poslechu mp3 z laptopů. Jsem přesvědčen, že jedním z důvodů, proč veřejnost přestává vyžadovat fyzické nosiče hudby, je to, že zapomněli, jak může znít kvalitní reprodukce.“

 

Jarre Technologies je zhruba tři roky stará značka, která určitě stojí za pozornost. Nabízí dockovací stanice pro iPhone, iPad či iPod, přičemž vás při procházení jejich nijak obsáhlým katalogem zarazí jedna věc: koupit si můžete věc, která se vám vejde do kapsy, a zároveň věc, která se vám pravděpodobně ani nevejde do bytu, tedy pokud nežijete v tovární hale. Kromě stolní dockovací stanice AeroPad One a AeroPad Two si totiž můžete pořídit ideální zvukový systém, jehož součástí je něco, s čím se u hifi vybavení tak úplně nesetkáváme: žebřík. Řeč je o systému AeroDream One.

 

AeroDream One

Už jenom rozměry a váha ukazují, že na umístění této věže budete potřebovat statika a architekta: výška 3,4 metru, hmotnost 395 kg. Celkový výkon činí 10 000 W, rozdělený v pěti kanálech: 1 x 4000W basy, 2 x 1600 W středy a 2 x výšky o výkonu 1400 W; takže možná budete brzy potřebovat i nové sousedy. Na výběr máte tři barvy: chrom, bílou a černou. Vzhledem k tomu, že se nejedná o sériově vyráběný výrobek, cena je výsledkem dohody na základě konkrétní objednávky.

AeroSystem One

Trochu méně vytáhlým bratrem je AeroSystem One, který pracuje se stejným vertikálním konceptem, ovšem ne až ke stropu bytu nad vámi: měří 108 cm a váží pouhých 14 kg. Obsahuje jeden 60W subwoofer a dva tweetery, každý o výkonu 30W. Cena činí 799 Eur. Další možnosti pro jedince, kteří si potrpí na skutečný luxus, je řada Lalique: AirSystem One je posázen krystaly Lalique a této věži dodává vzhled ve stylu Art Deco.

 

 

AeroPad One, AeroPad Two

Tyto krabičky měří okolo půl metru, váží asi osm kilogramů. Ten s číslem jedna je na výšku, dvojka je určena „naležato“. Použitým materiálem je chromovaný kov na tělo přístroje a bambusové dřevo na přední část. Vybrat si můžete vzhled bambusového dřeva, černou nebo bílou barvu. První stojí 499 Euro, druhý 799 Euro. 

 

 

 

[koupit]

 

 

 

  

< >
Aero Dream One_1
AeroSystem One_1
AeroPad One_1
AeroPad Two_1
AeroPad Two_2
AeroPad Two_3
AeroPad Two_4
Aero Dream One_2
Aero Dream One_3
Aero Dream One_4
JMJ_náhled
Aero System One_1
Aero System One_2
Aero System One_3
Aero System One_4
Aero System One_5
JMJ_slide
AeroPad One_2

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS