Film

Komplet James Bond na Blu-Ray

Poprvé v historii máte možnost pořídit si kompletní filmografii „bondovek“ ve formátu Blu-Ray v jedné krabici. Na Amazonu přijímají předobjednávky za cenu o třetinu nižší, než jaká bude po vydání.

 

Představovat agenta s kódovým označením 007 je asi celkem zbytečné. Od roku 1962, kdy si Sean Connery poprvé nezamíchal svoje Martini a Ursula Andress vylezla z moře v krémových plavkách a přivodila tak globální poluci poválečné generace, letos v říjnu uplyne padesát let. Studio MGM tak přichází s dárkem pro všechny fanoušky série, která dnes čítá 22 filmů. Najdete zde pohromadě klasiku v podání Seana Conneryho, ten divný film s Georgem Lazenbym, muže s nejhlubším důlkem na světě (Timothy Dalton), Rogera Moorea i Pierce Brosnana, a nakonec (bohužel) také nejnovější filmy s vysvaleným Danielem Craigem, který pochopitelně není žádný Bond, o čemž už jsme se několikrát doma pohádali.

Podívejte se na trailer, který toto uvedení představuje. All the Bonds, All the girls…

 

 

V krabici s názvem „Bond 50: The Complete 22 Film Collection (with Limited Edition Hardcover Book)“ najdete 23 disků – kromě všech filmů ještě jeden s unikátními archivními záběry a bonusy. Navíc je přibalena publikace v pevné vazbě, která obsahuje přehled plakátů k filmu. Devět z filmů je k dostání na Blu Ray vůbec poprvé. Nakonec to nejsladší – cena činí pouhých 199 USD, což vychází v přepočtu na 9 USD (!) na jeden Blu-Ray disk. Box vyjde přesně 25. září 2012 a jestli se vám někde doma povalují přebytečné dva papírky s Benjaminem Franklinem, tuto investici si rozhodně sami před sebou obhájíte…

 

[koupit_link]

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS