Design / Produkt

Clic: dánský luxusní nábytek v Čechách

Fullstars získal zastoupení dánské firmy Clic pro Českou a Slovenskou republiku. Clic je série luxusního nábytku navrženého speciálně pro audio a video zařízení. Jeho filozofie je jednoduchá: schovejte vše, co můžete schovat, a nechte zvuk a design ovládnout prostor.

 

Na Fullstars neustále píšeme o tom, jak důležité spojit kvalitní elektroniku s kvalitním estetickým zážitkem – platí to o designu hi-fi, tak o designu prostředí, do kterého je umístíte. Při realizacích našich projektů se ale často setkáváme s tím, že nábytkářské firmy většinou nechápou specifické potřeby AV instalace a stále vrhají na trh univerzální sériové výrobky.

Před lety se s podobným problémem setkal i Mike Fabricius z Dánska. Protože nábytek, který by spojil funkčnost při AV instalacích s kvalitním designem, neexistoval, rozhodl se vyrobit si jej sám. Základní princip společnosti Clic tak podle jeho zakladatele zní takto: „Většina soundsystémů se vyrábí tak, aby potěšila vaše uši, nikoliv vaše oči. Ty, které se nám vizuálně líbí, naopak často špatně hrají. Clic vychází z myšlenky vytvořit luxusní, vysoce kvalitní nýbytek, který skrývá vše, co je třeba zůstat skryté, a díky jemuž si můžete pouštět svou hudbu či filmu s vědomí čistého smyslu pro styl. Schovejte zesilovač, kabely, subwoofer, CD nosiče, herní konzole a cokoli, co je třeba schovat – a umožněte zvuku a designu ovládnout prostor.“

 

Design nábytku Clic vychází z nejčistší skandinávské tvarové inspirace – čisté, pravoúhlé linie, skvělé zpracování materiálů a maximální možná variabilita všech prvků. Veškerý nábytek můžete instalovat samonosně, pověsit na zeď či postavit na sebe – jednotlivé moduly k sobě pasují za všech okolností. Zapomenout můžete i na jakékoliv úchytky, panty dvířek a jiné výstřelky, které by narušily jednoduchou tvarovou dokonalost linií. Nábytek Clic slouží také jako dockovací stanice pro iPhone či iPad. V případě, že se do segmentu umístí reproduktor, zakrývá se otvor pomocí akustické tkaniny.

  

 

< >
clic_1
clic_2
clic_3
clic_4
clic_5
clic_6
clic_7
clic_8
clic_9
clic_10
clic_11
clic_12
clic_15
clic_12
clic_13

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS