Audio / Hi-FI

Serene Audio: únik pro vaše oči i uši

V našem pídění po krásných věcech jsme se zasekli u výrobků firmy Serene Audio. Další výrobce, který využívá přírodní materiály k tvorbě tvarově zajímavých, ale nijak nepřeplácaných reproduktorků. Jak říká slogan výrobce: „únik pro vaše oči i uši“.

Serene Audio je firma z Vancouveru, která se vyžívá ve tvarování dřeva. To je hlavním materiálem pro korpusy všech výrobků. Samozřejmostí je ekologičnost všech procesů, používání místních produktů, jejichž doprava přes půl zeměkoule nesmrdí a podobně, jak si na tom v Kanadě dávají záležet. Nás zaujaly tvary jejich designových reproduktorů, jak se nesměle ohýbají z nejprostších pozic až po celkem slušné jogínské ásany.

 

 

Pebble…

 

…neboli oblázek. Reproduktorky o rozměrech cca 17 cm na výšku a 13 cm na šířku a výkonu 15W jsou určeny hlavně k poslechu z počítače nebo jako designový doplněk k domácímu kinu. Stojí necelých 400 USD a dostupné jsou ve třech barvách –  karamelový bambus s černou nebo bílou kůží a přírodní bambus s kůží černou. 

 

Talisman…

 

 

…neboli talisman. Kromě větší výšky (cca 20 cm) pro něj platí v podstatě to samé co pro Pebble, včetně ceny těsně pod 400 USD. Zepředu připomínají uslintané ufony Kanga a Kodose ze Simpsonů, a když ho otočíte, máte z toho vraždící maniaky z Vřískotu. Krásně děsivá věcička.

 

Paisley…

 

 

…neboli kašmír. Krásně ohnutá soška s květinou, případně halapartnou na konci. Tahle maličkost je ze všech nejvyšší – celých 28 cm, ale výkonově i cenově jsou nastejno s předchozími kolegy, a to i co do barevných kombinací. 

 

 

 

< >
Paisley_1
Paisley_2
Paisley_3
Pebble_1
Pebble_2
Pebble_3
Pebble_4
Serene Audio_1
Serene Audio_2
Talisman_2
Talisman_3
Talisman_4

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS