Audio / Hi-FI

People People Speaker: švédský IKEA styl

Nikdy nekončící válku mezi domácí elektronikou a bytovým designem vyřešila švédská firma People People tak, že střeva reproduktoru zatavila do průhledného plastu. Vypadá to jako skvělé „udělej si sám“…

 

Skutečně to takové „udělej si sám“ nakonec je – tvůrci se hrdě hlásí k domácí IKEA tradici a jako jednu z předností vyzdvihují skutečnost, že celá bedýnka k vám dorazí v malé krabici, která se prý vejde do schránky, a vy si ji doma podle přiloženého návodu smontujete. Další výhodou – prý – je také to, že pokud elektronika uvnitř zastará nebo přestane fungovat, není nic jednoduššího, než ji prostě vyměnit. 

 

Celá věc funguje bezdrátově, uvnitř je baterie, která se dobíjí prostřednictvím zdrojového kabelu, který zároveň funguje jako wifi anténa. Tvůrci vyvíjejí řešení pro Apple i pro Android, vzhledem k tomu, že koncovky tvoří standardní jack, funguje to prý i v případě normálních starých gramofonů či stereo přehrávačů. 

 

Celé je to zatím ve stadiu „prý“; People People Speaker se ještě neprodává, neboť je stále ve vývoji. Firma nabízí možnost přihlásit se k odběru newsletteru (dole na konci stránky), ze kterého se „prý“ dozvíte, až se tahle věcička vrhne na trh.

 

 

< >
People People_1
People People_2
People People_3
People People_4
People People_6

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS