Audio / Hi-FI

Well Rounded Sound: kulatiny se psím charakterem

Americký Well Rounded Sound, jak název napovídá, se zhlédl v kulatém designu. Nabízí řadu stolních reproduktorů pojmenovaných podle psích ras. Je fakt, že s trochou představivosti to trochu připomíná postoj číhající feny.

 

Firma sídlí přímo v New York City a zakládá si na tom, že materiály i práce je skutečně místní. Takže konečně žádné americké Made in China. Používané materiály jsou dřevo z neprostupných amerických lesů (tělo), bambus z neprostupných asijských bambusáren (dýha) a stoprocentní vlna ze stoprocentně novozélandských ovcí (filc).

 

Ceny těchto designovek se liší podle plemena. Za párek jack teriérů (to je ten zelený) zaplatíte 299 USD, za jorkšíra (červený) o padesát USD méně, boxer je za 369 USD a nejdražším čoklem v nabídce je velšský corgi, který vás vyjde na 799 USD za pár. I s papírama.

 

 

Jako, psí inspirace – fajn. Ale jestli někdo chytil psí motiv skutečně za obojek, tak to byl Sander Mulder se svým konceptem wooferu jako bezhlavého pejska z His Masters Voice, o kterém jsme psali v tomto článku.

 

 

< >
WRS_1
WRS_2
WRS_3
WRS_4
WRS_5
WRS_6
WRS_7
WRS_8
WRS_10

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS