Audio / Hi-FI / Produkt

Beolit 12: vytuněný dědův tranzistorák

Vzpomínáte na ty staré tranzistoráky, které ležely na kredenci vašich prarodičů a vy jste na ně nesměli sáhnout? Vybavují se mi všechny detaily. Jak byla mřížka před reproduktorem jemná na omak i jakou zavařovací gumou měl děda  k “ tranďáku“ přidělanou plochou baterku. Bral si ho na políčko, kde jsme od něj s bráchou dostávali čerstvou zeleninu a myli si jí pod pumpou. Tohle všechno se mi vybaví, když se podívám na podle mého názoru nejkrásnější současný BO produkt Beolit 12
Je krásný, obstojně hraje (obzvláště basová složka je velmi překvapující), připojíte se k němu iPhonem přes AirPlay a díky vnitřní baterii si ho můžete vzít s sebou na piknik a poslouchat třeba pohádku v rozhlase. Celý design je stvořen ze tří materiálů – koženého poutka, pogumovaného plastového krytu a hliníkové mřížky po celém obvodu. Vodotěsné pouzdro se báječně hodí pro všechny venkovní aktivity. Horní deska je vytvarována do jakési ohrádky, která se hodí například pro položení iPhonu, nebo klíčů.
Na závěr je dobré upozornit na mnoho barevných variant, které Beolit 12 nabízí (ta zelenošedá je neodolatelná). Celkové zpracování a design, za který je zodpovědná skvělá dánská produktová designérka Cecilie Manz, dostalo unikátní ocenění Red Dot Design Award. Což vám napoví, že jde o opravdu unikátní „tranzistorák“.
< >
Beolit12_1
Beolit12_2
Beolit 12_4
Beolit 12_5
Beolit 12_6
Beolit 12_8
Beolit 12_10
Beolit 12_9

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS