Design / Koncept

Bootleg Objects: Retro Remix

Němečtí designéři Markus Bader a Markus Wolf z Bootleg Objects se vykašlali na hledání zaručeně originálních nápadů pro svoji tvorbu, a drze se pustili rovnou do těch nejikoničtějších produktových designů z nedaleké historie. Braun Audio 1, Beocenter 1400 a Technics SL 1210 „remixovali“ tak, že z nich udělali moderní multimediální přehrávače.
 

Re-Braun

 

Dietera Ramse by asi pobavilo, jak kostrbatě vypadá ovládací deska jeho milovaného “Audio 1 Kompaktanlage”. A někdo by mu musel vysvětlit, co je to ten „server“. Pořád to dělá to, k čemu to bylo určeno – tedy přehrává hudbu. Co na tom, že je streamovaná po wifi.
 
Před tím:
 
 
 
potom:
 

 

Re – Beo 1400

 
Ikonický Beocenter 1400 od Jacoba Jensena nás zase překvapí přidaným displayem. Původní „magneťák“ dvojice transformovala na čtečku datových karet a schválně se podívejte, k čemu využili posuvného ladění FM rádia. Vskutku skvostné.
 
předtím:
potom:
 
 
 

Re – Sl 1210

Gramofon, který přestal být gramofonem. Uvnitř tohoto vytuněného Technics SL-1210 bije nové srdce multimediálního přehrávače. Jednotlivé nahrávky se přehazují plácnutím do talíře, kde už nenajdete ani trn na gramodesku. Jak nízké…
 
předtím:
 
potom:
 
 
 
Další dvě série redesignů se věnují nábytku a pak duchovním objektům. Přečtěte si o celé věci více na stránkách projektu.
 
 
< >
Original_technics_sl_1210
Original_braun_
Original_beocenter_1400
re_Beocenter 1400_1
re_Technics_2
re_Braun_1
re_Braun_2
re_Braun_3
re_Beocenter 1400_2

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS