Audio / Hi-FI

Steinway Lyngdorf model D: geniální dítko geniálních rodičů

Steinway & Sons vyrábí nejznámější koncertní křídla na světě, Peter Lyngdorf se v tichosti věnuje svým high-endovým vynálezům a své vlastní značce, která je všeobecně vnímána jako absolutní autorita v oboru. Co se asi narodí, když se obě jména spojí?

 

Inu, narodí se ultimátní řada reproduktorů, zesilovačů a dalších komponentů se zaměřením na domácí kinosály. Z celého portfolia vestavěných exkluzivních reproduktorů chceme upozornit obzvláště na model D. Jedná se totiž o první dítko, které se ze  spolupráce těchto dvou géniů v roce 2007 narodilo. Monstrózní, více než dvoumetrová třípásmová  soustava se zlatou deskou uprostřed, vás odstřelí nejen velikostí, ale i tím nejkvalitnějším pianovým lakem na světě made by Steinway. Reprosoustavy jsou aktivní (mají vestavěný zesilovač), takže by se mohlo zdát, že už k nim není co dodat…

 

 

 

 

… kdyby ovšem Peter Lyngdorf nepřišel s dalším vynálezem. Jmenuje se „Head Unit“, slouží to jako CD přehrávač, a hlavně to má uvnitř unikátní software Room Perfec. To je Peterova chlouba. Díky tomuto systému můžete kalibrovat reprosoustavu na jakoukoliv místnost. Navíc vám pak jako uživateli umožní přepínat mezi dvěma mody poslechu. Jeden je lokalizovaný na vaše master křeslo a druhý je vhodný při poslechu více osob najednou, třeba na párty.

Orientační cena celého systému – 188.000,-$ 

Specifikace:
Aktivní třípásmová reprosoustava
Basy – 4 x 12″
Středy – 2 x 5 1⁄4″
Výšky – 1 x AMT
Frekvenční rozsah: 20 – 22k Hz
Relativní výkon: 2 x 400W / 2 x 800W
Max SPL @ 1m – 117dB
Nominální impedance – 4 Ohm
Rozměry – 205.8 x 46.4 x 79.7 cm
Váha – 174.0 kg

 

 

Zájemci prosím volejte na naše telefonní číslo 736 675 292, nebo pište na email david.halik@fullstars.cz.

 

< >
model D_4
model D
model D_3

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS