Hudba / Kultura

The Rolling Stones: Grrr!

Rock´n´rolloví kmeti slaví další výročí – tentokráte 50 let. A jak jinak k této příležitosti vydávají další kompilaci obskurně nazvanou Grrr! s gorilím samcem na obalu a padesátkou skladeb na třech discích. Proč o tom vůbec psát?

 

Rolling Stones: Grrr!
Formát: Audio CD
Vydáno: 2012
Vydavatel: ABKCO/Interscope

Kolem Stones je poslední dobou hodně slyšet. Nedávné utajené vystoupení v Paříži bylo důkazem toho, že se staříci chystají po letech k další aktivitě. Tohle Best of… má asi znovu navnadit další generaci, která díky předchozímu kompilačnímu dvojalbu Forty Licks znovu objevila všechny ty staré pecky.

Grrr! má na rozdíl od svého předchůdce onu výhodu, že postupuje chronologicky, od prvního singlového coveru Come On od Chucka Berryho, přes zlatá šedesátá, progresivní sedmdesátá, utlumující osmdesátá, reunionová devadesátá až po současná nultá. Každé období je podle významnosti i počtem songů. I z toho „současnost“ vyznívá spíš naprázdno, zastoupená nanicovatými songy Don´t Stop nebo Anybody Seen My Baby?

Grrr! vychází jako trojdisk s dvanácti nebo šestatřicetistránkovým bookletem, ve vinylovém provedení nebo pro ty nejbohatší jako čtyřdisková kompilace (80 skladeb) s bonusovým CD, sedmipalcovým vinylem, plakátem, fotografickou knížkou a pohlednicemi.

 


Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS