Audio / Fullstars love / Hi-FI

Linn Kiko: nejlepší přehrávač streamované hudby

Systém Linn Kiko je sice to nejmenší a nejlevnější, co Linn dělá, ale vedle ostatních Linn produktů se rozhodně neztratí. Vždyť loni i díky svojí kvalitě zpracování a obrovským možnostem ve streamování hudby vyhrál první místo v žebříčku streamovacích přístrojů v ceně nad 2000 liber časopisu whathifi.com, tedy v konkurenci takových přístrojů, jako je Uniti od společnosti Naim Audio. Takže je jasné, že tady jde o něco speciálního…
  
Kiko je hudebním systémem budoucnosti. Koupíte si jednu krabici, vyndáte z ní dva aktivní reproduktory a sexy krabičku přehrávače a máte hotovo. Kiko vám přehraje všechny běžné hudební soubory dnešní doby. Pustíte si na něm online rádio, nebo hudbu z online služeb jako jsou Napster a další. Vytvoří grandiózní zvuk k vaším videím, jak z DVD a BD, tak pomocí  speciálního software i z počítače.Pokud se vám líbí, jak funguje Air Play služba od Apple – kterou mimochodem Kiko taky umí – pak jistě oceníte, že stejně pohodlně si pustíte jakýkoliv zvuk, který váš notebook vyrobí a nebudete k tomu potřebovat ani iTunes ani kabel.
 
 
 
 
Před časem jsme psali o podivuhodné továrně na high-end přístroje Linn. Článek naleznete zde.
 
 
Kiko přes svoje malé rozměry hraje naprosto neuvěřitelně silným plným zvukovým projevem. Každý, kdo se věnuje hifi, nad tím kroutí hlavou. Je neuvěřitelné, jak věrohodně, plně a čistě Kiko zní. Reproduktory i samotný přehrávač jsou hliníkové odlitky – na fotkách tato solidnost moc nevynikne, ale pokud si je vezmete do ruky, pochopíte, o čem je řeč. Přehrávač můžete umístit jak klasicky na šířku, tak ho lze položit na bok. Jakmile tak učiníte, zjistíte, že se i všechny nápisy a logo na displeji převrátí podle polohy přístroje. Rozkošné.
 

Co ještě Kiko přinese do vaší domácnosti? Stane se součástí multiroom systému, který Linn svými výrobky dlouhodobě buduje. Budete si moci od Linn vydavatelství kupovat přes internet výbornou hudbu ve studio master kvalitě. Kiko se může stát součástí domácího kina, může doplnit zvuk vaší televize díky  HDMI konektorům a dokonalé synchronizaci zvuku s obrazem. 

Fullstars je autorizovaný prodejce produktů Linn.

 

 

< >
16-linn-kiko-day-bed-slide
15-linn-kiko-bedroom
17-linn-kiko-dressing-room
20-linn-kiko-study
19-linn-kiko-open-plan-living
2-linn-kiko-black-system
3-linn-kiko-champagne-system (1)
6-linn-kiko-silver-system
5-linn-kiko-light-blue-system
4-linn-kiko-dark-blue-system
9-linn-kiko-silver-dsm-side
8-linn-kiko-silver-dsm-horizontal
11-linn-kiko-silver-dsm-vertical
10-linn-kiko-silver-dsm-back
13-linn-kiko-silver-speaker-side
12-linn-kiko-silver-speaker-front
14-linn-kiko-silver-speaker-back

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS