Audio / Fullstars love / Hi-FI

Linn Kandid – nejlepší zvuk za posledních 40 let vývoje

Linn opět posouvá možnosti gramofonů a přichází se zcela novým řešením. Tentokrát se týká gramofonové vložky, která nese označení Linn Kandid.  
 
A že tento model stojí doopravdy za to, tomu nasvědčují slova zástupců firmy, kteří tvrdí, že tento model předčí vše, co jste zatím od Linnu zkusili, ba dokonce že je to nejlépe hrající gramofonová vložka od doby, kdy Linn přišel se Sondek LP12; a jestliže tento gramofon dodnes s přehledem válcuje konkurenci, pak má toto tvrzení svoji sílu. První co vás zaujme je to že samotný mechanismus jehly je nahý. Při vývoji Kandidu se jeho tvůrci snažili ještě vylepšit parametry jeho předchůdce, kterým byla již tak zcela výjimečná Akiva – zvláště se zaměřili na snížení vibrací, snížení zkreslení a zvýšení výkonu. 
 
Kandid nemá žádný kryt a tělo vložky není kovové, nýbrž z plastu. Kvalita zvuku se tak díky absenci interferencí zvýšila. Ani náhodou to však není to jediné, co Linn na této vložce v porovnání s předchozím modelem vylepšil. Zvuku tak pomáhá i nová geometrie uložení jehly a magnetu. Kandid je tak dokonalým partnerem k ramínku Linn Ekos SE a je vlajkovou lodí celé Linn řady.
 

Kandid – an interview with David Williamson from Linn on Vimeo.

 

< >
kandid_4
kandid_6
kandid_7
kandid_1
kandid_2
kandid_3

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS