Audio / Hi-FI

Bowers & Wilkins AM1: nejhezčí venkovní reproduktor

Konec experimentům s patvary imitujícími hrající skalničku nebo pochodující ufony z Války světů. Konečně někdo vyrobil opravdu vkusné venkovní reproduktory!

Venkovní reprodukci zvuku vládla doposud zejména značka Bose s modely 251 a 151. Jednoduchému tvaru obou Bose nelze asi nic vytknout – jsou vizuálně jednoduché, působí poměrně technicistně a hranatě, neurazí; jenže za srdce vás nijak nechytí. Postavte je ovšem vedle nových AM1 a uvidíte ten rozdíl – jeho všudypřítomná oblost se ven prostě hodí lépe. Příroda prostě pravé úhly nezná, to ví každý biolog.

AM1 je zvukově opravdu překvapivá reprosoustava, zejména v basových frekvencích, které při venkovních instalacích chybí nejvíce. Kvalitě podání středů a výšek se v dané cenové kategorii také nedá nic vytknout. Na rozdíl jak od konkurenčních Bose, tak od předchůdců stejné značky, je zvuk téměř srovnatelný se stejně nákladnými pokojovými modely. Navíc, jak je u BW zvykem, je zvuková kvalita stejně důležitá jako kvalita designu. Ten je dokonale hladký, jednoduchý a propracovaný. Když už vás omrzí se na něj dívat zepředu, otočte ho; garantujeme vám, že zažijete extázi průmyslového designu. Držák na zeď je prostě dokonalý, nesrovnatelný s jakýmkoliv jiným venkovním reproduktorem, jaký jsme kdy viděli. Takže až se mě příště architekt zeptá: „A neměl byste nějaký hezký venkovní reproduktor?“ odpovím nadšeně, že teď již ano.

Bowers & Wilkins AM1 se vyrábí v černém a bílém provedení za 7 990,- Kč za kus.

< >
Bowers & Wilkins AM1 black
Bowers & Wilkins AM1 outdoor
Bowers & Wilkins AM1.
Bowers & Wilkins AM1 side
Bowers & Wilkins
Bose 151 white
Bose 151
Bose 251 Black
Bose 251
Bowers & Wilkins AM1: white
Bowers & Wilkins
Bowers & Wilkins AM1 manual

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS