Extra

Fullstars showroom

Ve Vinohradském Pavilonu se můžete na vlastní oči a uši přesvědčit, jak úžasné jsou systémy, o kterých píšeme, a také je navrhujeme do našich projektů.
V nedávno revitalizovaném Vinohradském Pavilonu, který se stal pražským centrem interiérového designu a umění, jsme otevřeli Fullstars showroom. Najdete zde širokou škálu audiovizuálních řešení pro různé prostory. Předvedeme vám dokonale hrající produkty značky Linn, která je v současnosti považována za absolutní špičku oboru. Poznáte, jaké možnosti existují pro kvalitní poslech hudby a sledování filmů, aniž by v interiéru cokoliv rušilo. Ukážeme vám, co všechno nabízí řídící systém Control 4, pomocí kterého lze snadno ovládat veškerou domácí AV techniku. Prohlédnete si také obraz nejvyšší řady projektorů pro domácí kina Epson EH-TW9100W. Od října 2014 vám můžeme nabídnout absolutní novinku na trhu domácích kin – technologii Dolby Atmos.
Přímo na místě máme k dispozici designové reproduktory Joey Roth, přenosné reproduktory Vifa, sluchátka Aedle a řadu dalších.
Pokud právě vybíráte AV zařízení do vašeho projektu, neváhejte přivést také svého architekta. Bude lepší, když nám dáte předem vědět,  abychom se vám mohli plně věnovat.
Více informací o našich referenčních projektech naleznete zde.
Kontakt:
Fullstars
Vinohradský Pavilon
Vinohradská 50
120 00 Praha 2
tel.: +420 736675292
e-mail: info@fullstars.cz
< >
Fullstars showroom_2
Fullstars showroom_3
Fullstars showroom_slide

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS