Linn Lounge

„The Doors Linn Lounge“ ve Fullstars

Koncem listopadu pořádá Fullstars v prostorách Galerie Pavilon v Praze první Linn Lounge v ČR na téma „The Doors“. Během Linn Lounge budete mít možnost poslechnout si zvuk linoucí se z nejkvalitnějších  hi-fi systémů značky Linn na trhu.

 

Každý měsíc budete mít možnost poslechnout si nahrávky legendárních či vašich oblíbených skupin a interpretů v té nejvyšší Studio Master kvalitě. V prostorách Galerie Pavilon se společně vydáme na hudební cestu odkrývající příběh jejich mistrovských děl. Po akci budete mít možnost pustit na systémech Linn některé z vašich oblíbených nahrávek. Nezáleží na tom, jestli nám pustíte poslední Studio Master nahrávku, skladbu ze Spotify nebo dokonce film – Linn dokáže dostat ty nejlepší tóny ze všeho.

Hudební akce Linn Lounge se odehrávají pravidelně ve městech celého světa. Linn Lounge je konceptem hi-fi výrobce a hudebního vydavatelství Linn, jehož cílem je přiblížit posluchačům tu nejlepší dostupnou kvalitu zvuku. Během Linn Lounge si nejenom poslechnete klasické hudební nahrávky v nekompromisní zvukové kvalitě, ale dozvíte se také příběhy a zajímavosti, které se za nimi skrývají.

Nejste velkými fanoušky The Doors? Přijďte se nechat překvapit zvukovou kvalitou jejich nahrávek. A kdyby přece jen ne, můžete se těšit na další Linn Lounge, které budeme pořádat každý měsíc. Na programu je například Ray Charles, Eric Clapton, The Beatles, R.E.M., Led Zeppelin a další.

 

V případě Vašeho zájmu zúčastnit se The Doors Linn Lounge nás neváhejte kontaktovat na info@fullstars.cz

 

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS