Hudba / Kultura

Sklenik: Champagne Cork Pop

Pražská indie-popová trojice Sklenik vydává své druhé album nazvané Champagne Cork Pop. Album má hvězdné zahraniční hosty a originální distribuci Pay by Portrait.

 

Sklenik: Champagne Cork Pop
Formát: Free Download
Vydáno: 2013

Album Champagne Cork Pop potěší nejen všechny fanoušky chytrého (a chytlavého) indie-dance a indie-popu v duchu Midnight Juggernauts, Empire of the Sun, Cut Copy, Van She, Metronomy, Friendly Fires aj. Osmipísňové album je plné zasněných synthpopových melodií, které jsou protkané úderným beatem či uličnicky punkovými prvky. Mezi hosty se objevuje výtečná britská zpěvačka Charlie One (Ohm Square), o bicí party se postaral excelentní švédský bubeník Johan Svensson, jehož preciznost a loajalitu poznali mj. Britney Spears či Scissor Sisters. V songu Play On zase hostuje Ian Kelosky, který v 90. letech nazpíval party za tancující chlapce z boybandu East 17.

 

Album Champagne Cork Pop vychází pouze v digitální podobě. Fanoušci si jej na adrese www.sklenik.com stáhnou zadarmo. Originální koncept stáhnutí Pay By Portrait je paralelou ke konceptu Pay By Share. Každému posluchači se při stažení vygeneruje unikátní obal s jeho portrétem. Deska navíc vychází v limitovaném počtu kusů na unikátní ručně dělané korkové edici.

 

 

 

 

 

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS