Linn Lounge

Led Zeppelin Linn Lounge

Fullstars je zpět s dalším slibovaným Linn Lounge večerem. Tentokrát bude celý večer věnován britské rockové legendě – Led Zeppelin. 

Článků okolo plánovaného reunionu jedné z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších kapel v historii rockové hudby je mnoho, výsledek ale zatím není znám. Ať se Robert Plant, Jimmy Page a John Paul Johns nakonec rozhodnou jakkoliv, my do jejich pestré historie nahlédneme ve středu 22. ledna 2014 od 19 hodin v přízemí Vinohradského Pavilonu.
Tentokrát se můžete těšit na nejlepší reproduktorový systém současné doby – Linn EXAKT, který je vlajkovou lodí výrobní řady Linn. Většina nahrávek bude navíc přehrávána v nejdokonalejším formátu Studio Master. 

Rezervujte si své místo zde: https://www.eventbrite.co.uk/e/led-zeppelin-linn-lounge-tickets-10077984523?ref=ebtnebregn

 

Linn Lounge je konceptem hi-fi výrobce a hudebního vydavatelství Linn, jehož cílem je přiblížit posluchačům tu nejlepší dostupnou kvalitu zvuku. Během Linn Lounge si nejenom poslechnete klasické hudební nahrávky v nekompromisní „studio master“ kvalitě, ale dozvíte se také příběhy a zajímavosti, které se za nimi skrývají. A to vše tentokrát na unikátním systému Linn EXAKT.

Nejste velkými fanoušky Led Zeppelin? Přijďte se nechat překvapit zvukovou kvalitou jejich nahrávek. A kdyby přece jen ne, můžete se těšit na další Linn Lounge, které budeme pořádat v pravidelných intervalech. Na programu je například Ray Charles, Eric Clapton, The Beatles, R.E.M., Daft Punk a další.

< >
Led Zeppelin
Led Zeppelin Cover
Led Zeppelin Mothership
Led Zeppelin
DB2017_LED_ZEPPELIN 36571

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS