Hudba

PETROF Jazz Piano Festival 2014

Česká společnost PETROF podporuje různé hudební akce, na které propůjčuje jejich jedinečné klavíry a pianina. Jejich nástroje jsou tak k vidění na velkých festivalech jako Pražské jaro, Smetanova Litomyšl, Jazz Fest Brno a další.

Letos se PETROF rozhodl podpořit další jazzový festival nazvaný PETROF Jazz Piano Festival, který se bude konat v prostorách klubu Jazz Dock od 24. do 27. února. Na celý festival zapůjčí společnost PETROF jeden ze svých nejlepších klavírů P 194 Storm, můžete se tedy těšit na špičkovou kvalitu zvuku. Na PETROF Jazz Piano Festival zavítají fenomenální umělci jakými jsou například Tigran Hamasyan, Beata Hlavenková, Fabio Giachino Trio a mnoho dalších. 

 

 

 

Společnost PETROF byla založena před 150 lety v Hradci Králové, truhlářem a klavírníkem Antonínem Petrofem. V současnosti je největším výrobcem klavírů a pianin v Evropě, které jsou vyváženy do celého světa. Při výrobě nástrojů postupují stále stejnými kroky a díky vysokému podílu ruční práce se z klavírů a pianin PETROF line nezaměnitelně romantický zvuk, kterému podlehl i Paul McCartney či Ennio Morricone.

PETROF v minulosti spolupracoval také se světoznámým audioznalcem Markem Levinsonem. Podívejte se na unikátní reprosoustavu Daniel Hertz

< >
Beata Hlavenkova
Fabio Giachino Trio
Petrof P194 Storm

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS