Design / Produkt

Korejský minimalismus dobývá svět!

Minimalistické využití bez zbytečných ovládacích prvků je dnes čím dál víc populárnější a o tom přesvědčila také mladá korejská designérka Eunhee Jo, která zazářila v Londýně.

Již po šesté uvedlo Londýnské muzeum designu výstavu nazvanou Designers in Residence. Od loňského září do letošního ledna dalo prostor mladým novým a zatím neznámým designérům z celého světa.  A jak uvedl sám ředitel muzea Deyan Sudjic: „Tento rok výstava Designers in Residence 2013 zkoumá způsob, jakým může být design použit k předávání, vytváření, či odrážení smyslu pro identitu.“     

Vedle Thomase Thwaitese, Chloe Meinecka a Adama Nathaniela Furmana se představila také korejská designérka Eunhee Jo.  V obou svých projektech se zaměřila na spojení doteků a technologií. A tak ve spolupráci se Seitaro Taniguchim vytvořila pár dotykových reproduktorů.

Zatímco jeden z reproduktorů zůstává u své původní funkce, druhý z páru slouží zároveň jako ovladač. Na okraji reproduktoru zvolíte dotykem možnost ovládání a pak pouhým přejetím po vypnuté látce (krytu reproduktoru) měníte hlasitost, přeskakujete na své oblíbené nahrávky, atd. Tato látka je navíc dostupná v pěti barvách. Nádherné, co?

 

 

Více se dozvíte na www.eunheejo.com

< >
eunheeswipe
EunheeGreen
Eunheeside

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS