Design / Produkt

Vifa Copenhagen: pořádná porce dánského audia

Pokud máte rádi dánský design tak jako my, určitě nám dáte za pravdu, že účelná věc může být zároveň i krásná. V dánské Vife se totiž rozhodli, že budou následovat tento odkaz a dokonale zpracují tak obyčejnou věc, jako je přenosné rádio.

Přesněji řečeno přenosný repro systém, jak ho sami nazývají. Nejedná se o nijak revoluční myšlenku. Přenosnými přístroji s vlastní baterií se honosí každý druhý výrobce luxusní elektroniky současnosti. Něco je však na značce Vifa přeci jen speciální a to jejich přístup k věci.

První model, který vyrábí, se jmenuje podle slavného dánského města a připomíná spíše módní doplněk. Funkčně  se jedná o velice kvalitní reproduktorový systém se všemi moderními technologiemi, jako jsou Airplay a DLNA. Copenhagen se umí připojit na vaší wifi síť, nebo si vytvoří vlastní. Zvukem je nesrovnatelně ušlechtilejší než všechny podobné přístroje, které jste mohli doposud slyšet.

Dá se říci, že nemá v přenosných přístrojích konkurenta. A to díky aktivnímu basovému systému. Co je však na modelu Copenhagen nejzajímavější, jsou použité materiály.

Na výběr je z několika textilních provedení. Nutno zmínit, že se jedná o textil s vysokou otěru schopností a vyrábí jej na zakázku pro Vifu jedna z nejrespektovanějších dánských továren Kvadrat. Hliníkový rám lze mít v několika barevných variantách dle výběru textilu. Když vezmete reproduktor do ruky, nemůžete se nabažit pocitu luxusu. Dobré také je, že je to systém bateriový, takže ho lehce vezmete například na terasu. Připojíte se přes Airplay, nebo USB kabel a hrajete.

Další technické informace si můžete přečíst zde.

< >
Copenhagen-Anthracite-Grey-4427-144dpi
Copenhagen-Materials-101258_144dpi
Copenhagen-Colors-101240-144dpi
Copenhagen-Ocean-Blue-101084-144dpi
Copenhagen-Pebble-Grey-101147-144dpi
Copenhagen-Anthracite-Grey-100998-144dpi
Copenhagen-Sand-Yellow-101042-144dpi
Copenhagen-Ice-Blue-101194-144dpi

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS