Extra

CZECH THE LIGHT opět rozzáří české památky

CZECH THE LIGHT je zpět! Pokud jste nestihli videomapping na Chrám sv. Barbory v Kutné Hoře, nezoufejte. Tým českých i zahraničních umělců jako je Jakub Nepraš, František Skála, uskupení The Macula či Caitlind Brown rozzáří světelným uměním také další významná města České republiky.

Cílem festivalu je oživit veřejný prostor a památky UNESCO prostřednictvím světelných instalací a videomappingů. Osvětlovat se tak budou ikonické objekty české architektury. Festival nabídne také celou řadu doprovodných akcí a workshopů týkajících se tématu světelného designu a malování světlem. Projekt poputuje z Kutné Hory přes Brno, Olomouc, Český Krumlov a bude ukončen druhým ročníkem Festivalu světla SIGNAL v Praze. Menší doprovodné akce se budou konat také v Plzni, Hradci Králové, Ostravě a v Berlíně a to až do konce října. Tak se máte na co těšit! Pro více informací sledujte: www.signalfestival.com 

 

 

Jedním z projektů uskupení The Macula byl mimo jiné projekt s názvem VERNUM, použitý při zahájení lázeňské sezóny v Karlových Varech.

Přečtěte si také rozhovor s Amarem Mulabegovičem, jedním ze členů skupiny The Macula, kde nám řekl více o projektech a světě videomappingu.

< >
czech the light
kutna hora

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS