Design / Produkt

Clique: Multifunkční milánský design

Claudio Larcher, Filippo Protasoni a Simone Simonelli jsou italští designéři, kteří stojí za vznikem společnosti Clique. Jejich hlavním společným cílem je spojení elektroniky a tradičního řemesla k vytvoření multifunkčního nábytku. Rádi používají mramor, masivní dřevo a tzv. Valchromat.

Jak sami designéři říkají: „Clique je setkáním dvou iluzorně vzdálených prostředí a to designového nábytku a elektroniky. 

Tím se otevírá nový prostor na trhu: sloučení analogové a digitální praxe, virtuálního a fyzického postoje s využitím CNC přístrojů a špičkových zařízení.“

Mezi další produkty těchto designérů patří např. ohřívač vzduchu Heatty, sedací souprava z bezdrátovými nabíjecími doky Refill a zvlhčovač vzduchu Cimmy.Pro nás se nejzajímavějším produktem stala knihovna Echo, navržená Claudiem Larcherem. Je tvořena z mramorové police se zaoblenými hranami pro uložení knih a integrovaného reproduktoru v hladkém mramorovém krytu, tvarem připomínající sluchátko.

Produkty designérského trojlístku byly předvedeny také na letošním Salone Internazionale del Mobile v Miláně. Pro více informací navštivte stánky Clique.

< >
Heatty
Refill
Cimmy
Rochetto
K

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS