Domácí kino / Hi-FI

Domácí kinosály

Filmový fanoušci moc dobře vědí, že sledování filmů v obývacím pokoji se nedá srovnat s požitkem v domácím kinosálu. Místnost pro pravé domácí kino přitom nemusí být příliš velká. 

Běžně se používají místnosti o velikosti 25m2. Jde jen o to, aby zbyl prostor na nezbytné akustické úpravy zdí a stropu, kam lze elegantně skrýt i reprosoustavy. Více o reproduktorech čtěte zde.

Správný domácí kinosál má samozřejmě videoprojekci. Veliká LCD obrazovka totiž není pro správného milovníka filmu žádný požitek. Projektorů je široká škála a nechybí mezi nimi i modely s klasickým kinoformátem 2,35:1.

Domácí kinosál se ovládá snadno přenosným tabletem, kterým lze zapínat i osvětlení, nebo stahovat závěsy a rolety. Velmi oblíbené jsou naprogramované scény, kdy se např. při zapnutí filmu ztlumí osvětlení, zatáhnou se závěsy…

Fullstars se na domácí kinosály dlouhodobě specializuje a vedle toho, že navrhuje a instaluje veškerou techniku, také spolupracuje s architekty na tom, jak nejlépe domácí kinosál zakomponovat do jejich projektu. 

Nechte si poradit i vy. Rádi vás přivítáme v našem showroomu ve vinohradském Pavilonu, kde si můžete vše pohodlně vyzkoušet. 

< >
kino89
kino2
kino3
kino4
kino69
kino1
kino5

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS