Design / Produkt

PONO: zvuk 21. století

Neil Young už měl plné zuby zkomprimované hudby do MP3 a přišel se skvělým nápadem. Vymyslel PONO! Pomocí Kickstarteru, vybral více než 6 milionů dolarů a přehrávač PONO se tak stal třetím nejpodporovanějším projektem vůbec.

PONO je však nejen hudebním přehrávačem, ale zároveň také internetová služba, která váš přehrávač nadopuje songy jedné z nejvyšších možných kvalit – FLAC. A to je také idea stojící za celým projektem.

Cílem je nabídnout posluchači formát studiové kvality s co nejnižší možnou kompresí a tím překonat dnešní standard v podobě MP3. To umožní přivézt posluchače k poslechu písní znějících přesně, jako při nahrávání ve studiu. A že se jich na 128GB paměť vleze!

Podle našich informací bude PonoPlayer uveden do prodeje v říjnu 2014 za cenu $399. Jestliže jste však přispěli do kampaně přes Kickstarter, přehrávač bude v omezeném množství nabízen o necelých $100 levněji. Samotná alba všech dostupných žánrů budou přístupné za $15-$25, což je standartní cena za alba takové kvality.

Mimochodem, název novinky vychází z havajského slova pono, což znamená „poctivý, dobrý, skutečný.“ Doufejme tedy, že zvuk vycházející z PONA bude přesně takový.

Více naleznete na: www.ponomusic.com

< >
PonoPlayerNeilYoung
ponoplayer
ponocolours
Pono FLAC

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS