Design / Produkt

Change the Record

Projekt Paula Cocksedge není sice žádnou novinkou, ale nápad je to vskutku originální. Z jakékoliv vinylové desky totiž vyrobí přenosný reproduktor pro váš chytrý telefon.

Tento hand made reproduktor je vytvořen díky zahřátí a tvarování vinylových desek do tvaru trychtýře. Při umístění telefonu na dno trychtýře tak správně tvarovaný vinyl roznese zvuk. Od přenášeného zvuku nemůžete samozřejmě čekat nic profesionálního, ale vlastník přenosného kousku (bez nutnosti nabíjení či jiného připojení) bude stoprocentně středem pozornosti.

Při světově známé výstavě Curtain Call v londýnském Roundhouse měli hosté možnost přinést své vlastní LP k přetvarování právě od samotného Paula Cocksedge. Mimochodem, k vidění zde byla i další unikátní instalace od Rona Arada, kde bylo možné vidět 360 stupňové promítací plátno, složené z 5 600 silikonových prutů do 18 metrového kruhu.

Více o Curtain Call uvidíte v následujícím videu: 

 

 

Dnes si Change the Record můžete objednat na e-shopu Paula Cocksedge za £39. Máte také možnost předobjednat produkt The Vamp, o kterém jsme psali v březnu. 

Více na oficiálních stránkách Paula Cocksedge.

< >
changetherecord_004_1024x1024
P.Cocksedge_CTR_02_photoMarkCocksedge_1024x1024
P.Cocksedge_CTR_04_photoMarkCocksedge_1024x1024

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS