Design / Produkt

Marshall: Rockové retro

Marshall, který je na trhu více než padesát let a je znám především jako výrobce kultovních zesilovačů pro Erica Claptona, či The Who, teď přichází s novinkou. Aktivní wireless reproduktorový systém Stanmore.

Stanmore

Přenosný reproduktor Stanmore nabízí hned několik možností, jak jej rozehrát. Posluchač tak není omezen pouze na poslouchání skrze telefon, ale může speaker připojit například ke gramofonu.

Z technických detailů je zajímavá hlavně stereofonní báze, kterou u tohoto monorepráku vytváří dvě výškové kaloty. O středy a basy se stará společná 5 ¼ palcová membrána. Maximální výkon je dle výrobce 80W, což už roztančí kdejakou rockerku. Připojíte se k němu pomocí Bluetooth, stereo jacku (sluchátkový výstup na vašem telefonu), cinche, nebo digitálně optikou (například z televize.)

Nezaměnitelné logo Marshall je vsazeno do přední mřížky reproduktoru. Stanmore je dostupný v hnědé, krémové a černé kůži. A nebyl by to Marshall bez typických zlatých „knoflíků“. Ty jsou umístěny v horní části a slouží pro nastavení hlasitosti, basů a výšek.

Rozměry: 35x 19 x 19 cm

Váha: 5 kg

Prodejní cena: 400

 

Hanwell

Stanmore však není prvním reproduktorem této britské legendy. Předchůdcem je reproduktor Hanwell, který je nejnovějšímu produktu designově velmi podobný. Nenajdete u něj ale takové možnosti, co se připojení týče. Za to je dostupný v černé, krémové, fialové a tmavě zelené kůži. Svými rozměry je však větší, výkonem vyšší a tomu také odpovídá dvojnásobek ceny.

Hanwell vyniká přesnými ferrofluid chlazenými výškovými tweetry, které kombinuje s dvěma basovými membránami s hlubokým chodem. Tato kombinace napovídá, že tento „macek“ vás překvapí v kytarových rifech svojí přesností a navíc dokáže i hrábnout do hloubky v bubenických sólech. Z těchto důvodů možná výrobce do stroje zařadil také ochranu proti přehřátí.

Rozměry: 44 x 20 x 30 cm

Váha: 10, 5 kg

Prodejní cena: 800

 

 

Pro více informací o produktech Marshall navštivte www.marshallheadphones.com

< >
stanmorebrown
stanmore1
stanmore
hanwell
marshall-hanwell-xl
marshall

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS