Design / Produkt

Oblečte si Upload Audio

„Příliš černý. Příliš hranatý. Příliš lesklý. Příliš studený. Víme. Nic pro vás. Už ne.“ Tak zní slogan finského výrobce „oblečených“ reproduktorů. 

Firma Upload Audio byla založena v roce 2011 s cílem přinést kvalitní řešení pro všechny, kteří chtějí upgradovat svůj audio systém. Se skupinou povětšinou finských designérů a výrobců přišla s návrhem nového designu reproduktoru. Konkrétně s norským výrobcem SEAS, který se specializuje na výrobu komponentů do reproduktorů, Upload Audio vymyslelo UA1. Minimalistickým reproduktorem, který můžete „ošatit“, jak je libo.

Build-in technologie a tvar reproduktoru představují mnoho výhod. Zvuk se přenáší všemi směry. Přestože je reproduktor určen mimo jiné k zavěšení na zeď, nesetkáte se s předpokládanou rezonancí. Upevnění pomocí jednoho šroubu na zeď tedy nijak neovlivní kvalitu zvuku. Uznávaný finský hi-fi znalec Samu Saurama navíc tvrdí, že UA1 má takové basy, kterým vzhledem k velikosti reproduktoru neuvěříte, dokud je neuslyšíte hrát.

Jak jste již mohli poznat z úvodního sloganu, pro Upload Audio je také důležitý design samotného reproduktoru. Výrobce proto přináší na trh 12 odstínů speciálních průzvučných potahů, do kterých si právě ten svůj oblečete. Nemluvě o možnosti vybrání si také barvy u látkou potaženého kabelu. Je tedy jen na vás, do kterých „šatů“ reproduktor oblečete a jak často je budete měnit.

 

Pro více informací navštivte: www.uploadaudio.com

< >
Uploud-Audio-UA1-Jean-Blue
UA1 yellow
UA1-Onboard
ua1_material
upload audio wall
upload audio fabrics

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS