Design / Produkt

Pocket Kick: Kapesní reproduktor

Přenosné reproduktory mají opravdu nespočet výhod, ale žádný z těch, o kterých jsme již v minulosti psali, není tak malý a zároveň výkonný. Jakéhokoliv interpreta strčíte s Pocket Kick bez problému do kapsy.

Nejvíce jej využijete v běžném životě, ale neočekávejte od reproduktoru o rozměrech 15 x 6,5 x 3 centimetrů ozvučení velkého sálu. Díky jeho cihlovému tvaru a velikosti je Pocket Kick často přirovnáván k reproduktoru Mini Jambox. Při bližším pohledu jsou však odlišné.

Mini Jambox je nablýskaný metalový soundfreak reproduktor, který se stal za velmi krátkou dobu velice módní záležitostí. Pocket Kick je více tradiční, hlavně díky matné mřížce a pogumovaným stranám. Pocket Kick je také o $30 levnější.

Výrobce slibuje výdrž baterie až 10 hodin a to za cenu $100. Podle oficiální stránky Soundfreaq, má Pocket Kick pár vlastních driverů a pasivní chladič umístěný mezi dvěma mřížkami. Pečlivě vyladěný design byl navrhnut pro snadné proudění vzduchu a nabízí plný zvuk s nižšími frekvencemi a zároveň výkonnými basy.

Jádro reproduktoru bylo navrženo pro maximální snížení zkreslení zvuku, který je tak mnohem čistší, než by se dalo očekávat. Samozřejmostí je přehrávání hudby skrze Bluetooth. Uživatel tak není omezen na použití Apple produktů, jako tomu tak často bývá.

Jedinou nevýhodou oproti ostatním novinkám na trhu /UE Mini Boom, Mini Jambox, atd./ je nemožnost spárování s ostatními reproduktory. Takovou funkci totiž Pocket kick nenabízí. Mnohé ale oslní svým výkonem, designem a hlavně cenou.

Více se dozvíte na SOUNDFREAQ.

< >
slide03
soundfreaq_pocket_kick_2
soundfreaq

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS