Design / Produkt

Parrot Zik 2.0

Bezdrátová sluchátka již nejsou na trhu žádnou novinkou. Většina z nich dokáže bez problému potlačit okolní hluk, připojit se přes Bluetooth a vydržet bez nabití i několik hodin. Novinka Zik 2.0 od Parrot má silnou konkurenci, přesto však je jedinečná.

Jednou z charakteristik těchto sluchátek je ovládání pomocí senzorů. Nemusíte pokaždé vytahovat z kapsy telefon, ale stačí „přejet“ po pravém krytu a tím přepnout na další track, přijmout hovor nebo upravit hlasitost. Další skvělou funkci oceníte při sundání sluchátek. Senzor rozpozná polohu a při odložení sluchátek kolem krku, automaticky pozastaví přehrávanou skladbu.

Sluchátka Zik 2.0 navazují na originál Zik z roku 2012. Stejně jako jejich předchůdce byly navrhnuty slavným designérem Phillipem Starckem. Zik 2.0 jsou svým designem mnohem „čistší“, bez zbytečných tlačítek a otvorů na všemožné kabely. Všechny ovládací prvky jsou totiž neviditelné, nebo nenápadně skryté.

Zik 2.0 nejsou odlišné pouze designem, ale také vlastnostmi jako je lehčí váha díky hliníkové konstrukci (270g), menší velikost a možnost nastavení zvukového profilu sluchátek pomocí aplikace. Parrot Zik 2.0 jsou dostupné v šesti barevných variantách za cenu $400.

Více informací naleznete na www.parrot.com

 

< >
zik blue
zik yellow
zik orange
zik white
zik beige

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS