Design / Produkt

Letošní novinka od Bang&Olufsen: BeoSound Moment


Známý dánský výrobce Bang&Olufsen představil na veletrhu CES 2015 novinku BeoSound Moment. Jedná se o inteligentní hudební systém, který se od podobných produktů odlišuje zejména použitými materiály a svým intuitivním ovládáním.

Na jedné straně přístroje, který je jen o něco menší než tablet (27 x 15 x 20cm), je klasická 7´´ dotyková obrazovka a tzv. MoodWheel. Barevný kruh, kde barvy odpovídají vaší momentální náladě.

BeoSound Moment zahraje nejen skladby dle vaší nálady z vašeho playlistu (při dotyku blíže do kruhu), ale i náhodně vybrané z Deezeru (vzdálenější od středu).

Co také odlišuje BeoSound Moment od podobných produktů, je jeho zadní strana. Ta je vyrobena z pravého dubového dřeva, který na sobě kromě vyrytého loga Bang&Olufsen skrývá dotykový panel kruhového tvaru. Pomocí tohoto panelu můžete ovládat hlasitost a přehrávání. BeoSound Moment tak na první pohled nepřipomíná klasický ovládací panel, tablet či iPad, ale kus moderního umění.

Vedle vaší hudební knihovny, nabízí Bang&Olufsen také 70.000 internetových rádií a širokou škálu připojení skrze iPhone nebo MP3 přehrávač, či streamování ze Spotify, Deezeru nebo YouTube pomocí Bluetooth. Celý set-up, hardware a software je navržen tak, aby vám nabídnul intuitivní poslech hudby.

Součástí je dokovací stanice, sloužící i jako stojan. Jestliže nemáte bezdrátové reproduktory, lze je připojit pomocí kabelu právě k této stanici. Dobrá zpráva je, že reproduktory nemusí být pouze značky Bang&Olufsen .

BeoSound Moment, který byl poprvé představen na letošním CES 2015 v Las Vegas, bude k dispozici od 30.ledna 2015 za $2,795.

Více na: Bang&Olufsen 

Na CES 2015 byla také představena novinka Kube.

 

 

 

 

< >
bang
bangbang
bangstand
bangtouch

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS