Design / Produkt

Koostik: Dřevěný zesilovač

V celé škále dostupných zesilovačů a přenosných reproduktorů na trhu je opravdu těžké se odlišit. Americká rodinná firma Koostik na to šla „od lesa.“ A to doslova…

Zesilovače jsou totiž vyrobeny ze dřeva a to celé, žádné plasty, žádné kabely. Jejich první inspirací a výrobkem byl polystyrenový kelímek s vyříznutým otvorem na iPhone. Poté vyrobili desítky prototypů ze dřeva, kde kombinovali jednoduchý design s funkčností. Tato „garážová“ práce, do které byla zapojena celá rodina, dala vzniknout prvnímu produktu Original.

Ručně vyráběné zesilovače jsou vytvořené z krásného kusu třešňového, ořechového nebo javorového dřeva. Povrch je ručně vybroušený a lakovaný. Koostik nevyžaduje žádné připojení. Design, tvar a vlastnosti materiálu jsou hlavním přenašečem zvuku. Tvrdý povrch přenese a až 4x zesílí zvuk z reproduktoru vašeho Apple zařízení.
Koostik má ve své nabídce mimo jiné další  druhy, tvary a velikosti těchto eko-friendly zesilovačů. Již zmiňovaný Koostik Original, Koostik Pivot a nejmenší Koostik Koo. K využití pouze s Apple iPhone.

Pro více informací navštivte: Koostik

 

 

 

< >
the original by koostik
Koostik made
pivot by koostik
pivotmade
minikoobykoostik
minikoo
NewWood_Blog

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS