Audio / Hi-FI

Vychytávka pro vaše uši: SPACE OPTIMISATION

Pokud se rozhodnete investovat do hudebního systému té nejvyšší kvality, neměla by mít vaše místnost rozhodující slovo. Odstraňte rušivé elementy vašeho poslechu a odhalte jen skutečnou hudbu. Vlastnosti každé místnosti totiž ovlivňují zvuk, který slyšíte.

Zvukové vlny se odráží od vašich zdí, stropů, dveří i oken. Mimochodem, věděli jste, že s každým dalším odrazem ztrácí zvuk na síle a přesnosti a vy se tak ochudíte o tu nejlepší možnou kvalitu?
Nová technologie Space Optimisation vás nenutí stěhovat nábytek, přidávat koberce, ani umístit reproduktory na „akusticky“ nejvhodnější místo. Linn nyní přišel s technologií, která zmapuje vaši místnost, vaše reproduktory, jejich umístění a jedinečné vlastnosti každého interiéru. Všechny tyto faktory se vzájemně prolínají a tím ovlivňují výsledný zvuk.

Space Optimisation přesně identifikuje frekvence, které jsou uměle deformované vaším interiérem a sníží jejich dopad. Vám tak naopak umožní odhalit hudbu, která by při špatném nastavení zůstala skryta. Nezáleží tedy na tom, jak jste svůj pokoj navrhli, se Space Optimisation uslyšíte zvuk optimalizovaný přímo pro vás.

Vzhledem k odlišnému designu, rozmístění driverů a bass reflexů není možné Space Optimisation aplikovat na všechny reproduktory. Skvělá zpráva pro některé je ale ta, že Linn spolupracuje s nejznámějšími výrobci reproduktorů a umožňuje tak i vlastníkům Bowers & Wilkins, KEF, Monitor Audio a řadě dalších využívat této funkce. A již nyní se pracuje na rozšíření spolupráce.

 

 

Pro více informací navštivte: Space Optimisation

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS