Extra / Linn Lounge

Massive Attack Linn Lounge

Zveme vás na další Linn Lounge, tentokrát pořádaný v unikátním prostoru PORT X v Přístavu Holešovice. Tentokrát bude hlavním tématem večera legendární britské uskupení Massive Attack.

Přidejte se k nám na cestu do britské undergroundové scény; ponořte se do příběhu tvůrců trip-hop žánru. Přijďte si poslechnout Massive Attack a jejich elegantní směs hip-hopu a R&B. To vše linoucí se z aktivních reproduktorů Linn Akubarik v nejdokonalejším formátu Studio Master. Jedinečnou šanci budete mít v úterý 26. května 2015.

Nemůžete v úterý večer dorazit? Nezoufejte! Budeme se na vás těšit také ve středu 27. května. Přijďte kdykoliv během dne do PORT X se svou nahrávkou a poslechněte si známé písně v různých formátech. K dispozici bude také legendární gramofon Linn Majik LP12. Tak provětrejte své desky… 

 

PORT X: hausbót nebo dům?

Může plout na vodě nebo stát na zemi. Může být novým domovem nebo inspirativním pracovním prostorem. Čímkoliv, co vás napadne. Pro květnový večer se stane unikátním místem, kde vám Fullstars představí to nejlepší co nabízí. Budete mít jedinečnou možnost otestovat reproduktory také na vlastních nahrávkách. 

Linn Akubarik: nekompromisní zvuk

S Akubarikem zažijete zcela nový rozměr hudby. Pětipásmový reproduktor od Linnu nabízí nesmiřitelný zvuk v jednoduchém designu. Mimořádně čistý zvuk plný hutných, hlubokých basů vychází z aktivního zesilovače, který se skrývá v zadní části pečlivé modelovaného kompaktního těla. Ten obsahuje šestikanálový zesilovač Chakra a analogové filtry Aktiv.

 

Své místo na Linn Lounge nebo soukromý poslech si rezervujte na adrese info@fullstars.cz.

Budeme se těšit!

 

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS