Audio / Hi-FI

Linn Series 5: Chameleon mezi reproduktory?

Nové reproduktory skotského výrobce Linn snadno splynou s vaším interiérem, či naopak vyniknou a tentokrát ne jen díky skvělému zvuku. 520-KaleidoSplatt-3Q-White

Systém 530 je velký třicetilitrový kabinet, ukrývající elektroniku Linn EXAKT, 300W koncový zesilovač a basový systém Isobarik. Levnější varianta 520 je menší, využívá však stejných technologií.

Oba systémy jsou dodávány s Linn Akurate EXAKT DSM, které nabízí připojení k vaší oblíbené hudbě přes gramofon až ke Studio Master nahrávkám. Ale vynikající zvuk není jedinou věcí, kterou se Linn odlišuje.

Oba produkty nové páté série se dodávají s vyměnitelnými látkovými potahy a jsou navrženy tak, aby lehce zapadly do každého interiéru. Hlavní myšlenkou potahů je, že můžete mít doma skvělý zvuk, aniž by bylo nutné měnit uspořádání a design interiéru. V současné době Linn nabízí potahy Fabrik v 11 variantách od designérů a společností jako je Timorous Beasties nebo Harris Tweed. Linn spolupracuje s celou řadou designérů, kteří navrhují nové textilie a pravděpodobně se tak Fabrik nabídka rozroste. Do budoucna bude Linn také přijímat jednorázové návrhy od svých zákazníků a vytvářet tak jedinečné kousky na zakázku.

Proč se Linn rozhodl zakrýt reproduktory tkaninou, zatímco většina výrobců jednotlivé vrstvy stále ubírá?

Technický ředitel Linnu Keith Robertson vysvětluje, že Fabrik není pouze jakýmsi obalem páté série: „Nemůžete prostě jen natáhnout tkaninu přes reproduktor. Pokud to uděláte, způsobíte tím nežádoucí vibrace, jejichž motorem se stane řídící jednotka reproduktoru. Tato kombinace pak začne vytvářet své vlastní zvukové vlny.“ Linn proto vytvořil odlišný materiál nazvaný Linn Fabriks. Speciální metoda výroby umožnila, že látka obepínající reproduktor problém vibrací vyřeší. Technologie EXAKT navíc umožňuje akustické účinky látky „zakódovat“ do samotných reproduktorů, stejně jako je tomu u Space Optimisation. Díky této technologii tak tkanina „nedusí“ vycházející zvuk a Space Optimisation zajistí ideální umístění a nastavení ve vaší domácnosti.

Více informací naleznete na stránkách Linn.

< >
520-Aubergine-3Q-Black
520-HT-Green-3Q-White
520-IndieWood-3Q-White
520-KaleidoSplatt-3Q-White
520-KaleidoSplatt-3Q-White-352x470
520-MarbleGum-3Q-White
520-Oatmeal-3Q-White
520-OmniSplatt-3Q-White
520-Scarlet-3Q-White
520-Slate-3Q-White
520-Turquoise-3Q-Black
520-White-Moth-3Q-White
Linn-530-Claret-Stairs-Wide-Web-Res

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS