Design / Produkt

Sennheiser Orpheus: Milionová sluchátka

Kdo by neznal Sennheiser, německého výrobce kvalitní audiotechniky se sedmdesátiletou tradicí, který za své působení ve světě highend audio techniky předvedl nemalé množství inovativních produktů. Jedním z nich byla také sluchátka Orpheus HE90. Pouhých 300 kusů bylo představeno před dvaceti lety za bez mála 400 000 Kč. Od tohoto týdne nabízí Sennheiser doslova milionová sluchátka v novém kabátu a s novými technologiemi.orpheus-product-sennheiser-470x342

Cena nových Orpheus se skutečně pohybuje kolem 50.000 EUR a jsou považována za nástupce legendárních Orpheus HE90. Jsou ztělesněním stejného ducha a obsahují tolik technologie, kolik je jen možné do malé krabice umístit. Set obsahuje sluchátka, zesilovač a DAC převodník. Zesilovač je samozřejmě vyroben z italského mramoru. Nechybějí ani komponenty ze zlata, platiny, keramiky pro maximální vodivost a hlavně výkonnost.

Výjimečné nejsou pouze svým vzhledem, ale také například neobvyklým zesílením, pocházejícím ze dvou zdrojů (pomocí 8 elektronek a digitálního zesílení). To je také jedna z věcí, která sluchátka naprosto odlišuje od ostatních. Vzhledem k tomu, že signál je zesílen blízko koncovému výstupu, uživatel je oproštěn od okolního hluku či ztrátě signálu. To je možné pouze s all-in-one systémem jakým nový Orpheus bez pochyby je.

Jediné, co Sennheiser k setu nedodává je vaše hudba. Díky několika vstupům na zadní straně zesilovače ani to nebude problém.
Na trh budou sluchátka uvedena pravděpodobně v polovině příštího roku a budou vyráběna v maximálním množství 250 kusů ročně.

 

OBJEVTE SÍLU ORPHEUS!

< >
orpheus-product-sennheiser-470x342

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS