Domácí kino / Hi-FI

Epson EH-LS10000: laserový 4K projektor

První laserový projektor s technologií 4K značky Epson byl nyní uveden také na český trh. Díky zdroji světla, který využívá dvojitý laser, je projektor vhodný zejména pro domácí kina, kde jsou kladeny vysoké nároky na sytost barev a kontrasty černé i při osvětlení interiéru.

Nová technologie 3LCD nabízí vysoké kontrastní poměry, naprostou čistotu obrazu a vysokou ostrost rychlého pohybu. Obrazová technologie 4K digitálně zvyšuje kvalitu obrazu a zlepšuje jeho texturu a rozlišení. Epson EH-LS10000 vytváří nejširší barevnou škálu a dosahuje optimálního vyvážení bílé. Stejně vysoký bílý a barevný světelný výstup tak nabízí živé barvy, a systém s obnovovací frekvencí 480 Hz zajistí jasný trojrozměrný obraz. Samozřejmostí je pak převod formátu 2D do 3D.

Uživatelé také ocení větší životnost zdroje světla – až 30 000 hodin v úsporném režimu – který byl dosažen díky použití laserové technologie. Elegantní design, neslyšný větrák, rychlé spuštění a skrytý ovládací panel, to jsou další z benefitů novinky od EPSON.

———————————————

Projektor oceněný asociací TIPA jako Best Photo Projector a EISA jako European Home Theatre Projector 2015-2016 byl nyní uveden také na český trh.

Doporučená cena: 165.900 Kč bez DPH

Pro více technických informaci navštivte EPSON.

Sníte o vlastním domácím kině? Obraťte se na nás!

< >
epson-back
epson-eh
epson-nov
epson-up

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS