Design / Fullstars love / Produkt

Vifa Oslo: Větší než se zdá!

Oslo je nejnovějším přenosným reproduktorem dánského výrobce Vifa. Stejně jako jeho sourozenci vás reproduktor Oslo nadchne živými barvami, překvapivou texturou, tvarem a hlavně nepřekonatelným autentickým zvukem.

Dánský výrobce Vifa si dal opět záležet na výběru prvotřídních materiálů a do detailů promyšleném designu.

Severský surový design a kvalita zvuku jsou hlavními společnými meřítky čtyřčlenné rodiny Vifa. Návrháři a inženýři úzce spolupracovali a získali tak působivý zvuk, který schovali do schránky nápadně připomínající jejich první bezdrátový reproduktor Copenhagen. Ten byl poprvé uveden na trh před téměř třemi lety. O polovinu se nezmenšil pouze rozměr, ale také váha, což činí reproduktor Oslo lépe přenosným.

Mikael Ankersen, hlavní designér Vifa, dodává: „Výzvou u reproduktoru Oslo bylo vytvořit produkt se silným zvukem a možností nenápadně ho zakomponovat do kteréhokoliv interiéru. Vzhledem k tomu, že dnes je hudba mobilní, chtěli jsme přijít s vysoce kvalitním produktem, který můžete lehce přesouvat po vaší domácnosti. Proto jsme se rozhodli pro tento tvar a malé rozměry. To znamená, že Oslo zabírá málo místa a přesto má sílu na plnou reprodukci hudby.“

Oslo je jedinečný reproduktor se stejným DNA jako jeho předchůdci: Copenhagen, Stockholm a Helsinki. Jako základ je také použit pevný hliníkový rám, který podtrhuje myšlenku prémiového produktu. Textilní potah je nabízen v 5 barevných variantách látky Kvadrat, dodávající Oslu ten správný severský look.

 

Rozměry:

268x181x90mm
Váha 2.4 kg
Připojení: Bluetooth, AUX 3.5 mm, NFC
Distribuce a cena:

Výhradním dovozcem bezdrátového reproduktoru Oslo od společnosti Vifa je firma Fullstars.

Cena 499EUR (vč.DPH)

< >
vifa_oslo_anthracite_grey
vifa_oslo_ice_blue
vifa_oslo_ocean_blue
vifa_oslo_pebble_grey
vifa_oslo_sand_yellow_1
vifa_oslo_sand_yellow_2
vifa_oslo_sand_yellow_3
vifa_oslo_sand_yellow_48714_300dpi
vifa_oslo_ocean_blue_60176_300dpi (1)
vifa_oslo_pebble_grey_60077_300dpi
vifa_oslo_ocean_blue_49455_300dpi

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS