Design / Produkt

Woodyfier: zvuk přírody

Český výrobce nového přenosného reproduktoru Woodyfier, neuvádí maximální výdrž baterie, nekonečno možností připojení, ani počet driverů. Pasivní reproduktor je totiž spíš takovým dřevěným rezonátorem.

V polovině roku 2014 se v hlavě Lukáše Morávka zrodil nápad přenosného, téměř nerozbitného reproduktoru, který vydrží opravdu dlouho. Spolu s odborníky z oblasti výroby hudebních nástrojů tak začali promýšlet správné použití materiálů, klíčových detailů a také výrobu speciálních nástrojů a technologií. Woodyfier je 350g vážící dřevěný kvádr, který funguje na základě šíření reprodukce z mobilních telefonů. Probudí se k životu po vložení kteréhokoli telefonu do vyříznutého otvoru, který díky ručně zpracovaným detailům zesiluje zvuk do boků kvádru. V základním provedení se vyrábí z olše, dubu, jasanu a nově také z iroka, v přírodní či lakované formě. Kreativní duše mohou reproduktor přizpůsobit své barevné škále. Avior také nabízí gravírování libovolného symbolu, loga, nebo textu na samotné tělo reproduktoru. Jak výrobce sám uvádí: „Woodyfier je lehký, skladný a museli byste se opravdu snažit, abyste ho zničili. Oproti běžnému reproduktoru ho voda ani obyčejný pád ze stolu jen tak neohrozí.„ Je logicky také voděodolný a navíc kompatibilní s každým telefonem. Rozměry: 38x12x12 cm.
Přesto, že Woodyfier přišel na trh teprve nedávno, na letošním Prague Design Weeku se umístil na 3.místě v kategorii Best Product.

Výsledný zvuk tak samozřejmě nemůže být porovnáván například s klasickým přenosným reproduktorem od dánské Vifa, dejte mu ale šanci!

Cena: 1499,- vč DPH. Pro více informací navštivte woodyfier.com.

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS